Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 20.25-27V
Stock
6
In Stock :
6
Current - Output 1 :
3.55A
Voltage - Isolation :
3.75kV
Height :
34.798mm
Output Current :
3.55A
Max Input Current :
1.1A
Size / Dimension :
7.87Lx2.78W x 1.38 H 200.0mmx70.5mmx35.0mm
Efficiency :
88%
Max Output Power :
95.85W
Operating Temperature :
-30°C~50°C
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Power (Watts) :
96W
Voltage - Output 1 :
27V
Voltage - Input (Max) :
295VAC
1
Radiation Hardening :
No
Series :
PLN-100 (100W)
Voltage - Output :
20.25V~27V
Mounting Type :
Chassis Mount
Output Power :
95.85W
Depth :
70.5mm