EAM-03-471-D
Mfr.Part #
EAM-03-471-D
Description
LINE FILTER 250VDC/VAC 3A DIN
Width :
39mm
Operating Frequency :
60Hz Hz
Height :
30mm
High Pot :
2500 V
cURus, VDE
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated DC :
250V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Rated AC :
250V
Capacitance :
470pF
Length :
85mm