CW0018R200JE12HS
Mfr.Part #
CW0018R200JE12HS
Description
RES 8.2 OHM 5% AXIAL
Tolerance :
±5%
Packaging :
Bulk
Length :
10.3124mm
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Min Operating Temperature :
-65°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Max Operating Temperature :
350°C
Resistance :
8.2Ohms
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Datasheets
CW0018R200JE12HS
Vishay / Dale CW0018R200JE12HS
8.2Ohms, Wirewound,