CW00110R00JE12HS
Mfr.Part #
CW00110R00JE12HS
Description
RES 10 OHM 5% AXIAL
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Min Operating Temperature :
-65°C
Length :
10.3124mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Max Operating Temperature :
350°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Tolerance :
±5%
Resistance :
10Ohms
Datasheets
CW00110R00JE12HS
Vishay / Dale CW00110R00JE12HS
10Ohms, Wirewound,