CFR3WSJT-73-910K
Mfr.Part #
CFR3WSJT-73-910K
Description
RES 910K OHM 5% 3W AXIAL
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
3W
Resistance :
910kOhm
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
CFR3WSJT-73-910K
YAGEO CFR3WSJT-73-910K
910kOhm, 3W, Carbon Film,