CFR3WSJT-73-110K
Mfr.Part #
CFR3WSJT-73-110K
Description
RES 110K OHM 5% 3W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Temperature Coefficient :
0/ -500ppm/°C
Power (Watts) :
3W
Tolerance :
±5%
Resistance :
110kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
CFR3WSJT-73-110K
YAGEO CFR3WSJT-73-110K
110kOhm, 3W, Carbon Film,