CFR100J330K
Mfr.Part #
CFR100J330K
Description
RES 330K OHM 5% 1W AXIAL
Through Hole Resistors
Product Width :
7.3 x 4.3 x 4 mm
ESR :
1.5 MOhm
Ripple Current :
570 mA
Manufacturer Size Code :
E
Product Length :
7.3 mm
Capacitance Tolerance :
10%
Capacitance :
470 uF