B85121A2504A630
Mfr.Part #
B85121A2504A630
Description
CAP FEEDTHRU 0.5UF 600V AXIAL
Size / Dimension :
2.165Diax2.362L 55.00mmx60.00mm
Voltage - Rated :
600V
Tolerance :
±20%
Packaging :
Bulk
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Thread Size :
M6
Insertion Loss :
80dB @ 100MHz
Capacitance :
0.5μF
Current :
63A