SFAKC5000682MX0
Mfr.Part #
SFAKC5000682MX0
Description
CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
Current :
10A
Capacitance :
6800pF
Voltage - Rated :
500V
Size / Dimension :
0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
Temperature Coefficient :
X7R
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Insertion Loss :
39dB @ 100MHz
Tolerance :
±20%