SBSGP5000472MXR
Mfr.Part #
SBSGP5000472MXR
Attenuation Value :
39dB @ 100MHz
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current :
5A
Values :
C = 4700pF
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Rated :
500V
Height :
0.104 2.65mm
Size / Dimension :
0.179Lx0.126W 4.55mmx3.20mm