SBSGP5000333MXR
Mfr.Part #
SBSGP5000333MXR
Voltage - Rated :
500V
Values :
C = 0.033μF
Attenuation Value :
39dB @ 100MHz
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
ESD Protection :
No
Series :
SBSG
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Number of Channels :
1
Height :
0.104 2.65mm
Current :
5A
11 Weeks
Applications :
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
0.179Lx0.126W 4.55mmx3.20mm