SBSGP5000103MXR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SBSGP5000103MXR
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Datasheet
Download
Description
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Number of Channels :
1
Package / Case :
1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
ESD Protection :
No
Factory Lead Time :
11 Weeks
Type :
Low Pass
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Published :
Size / Dimension :
0.179Lx0.126W 4.55mmx3.20mm
Series :
SBSG
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Applications :
GENERAL PURPOSE
Filter Order :
3rd
Voltage - Rated :
500V
Current :
5A
Height :
0.104 2.65mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Attenuation Value :
39dB @ 100MHz
Values :
C = 10000pF