RWM10648R20JB25E1
Mfr.Part #
RWM10648R20JB25E1
Diameter :
9.4mm
Length :
63.8mm
Power Rating :
25W
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Published :
Factory Lead Time :
10 Weeks
Resistance :
8.2Ohm
Tolerance :
5%
Not Applicable
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Datasheets
RWM10648R20JB25E1
Vishay / Sfernice RWM10648R20JB25E1
Through Hole 8.2Ohm, Wirewound,