RWM10451500JB25E1
Mfr.Part #
RWM10451500JB25E1
Tolerance :
5%
Power Rating :
25W
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Resistance :
150Ohm
Diameter :
9.4mm
Length :
45.8mm
Datasheets
RWM10451500JB25E1
Vishay / Sfernice RWM10451500JB25E1
Through Hole 150Ohm, Wirewound,