RWM104522R0JB25E1
Mfr.Part #
RWM104522R0JB25E1
Through Hole Resistors
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Length :
45.8mm
Resistance :
22Ohm
Power Rating :
25W
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Diameter :
9.4mm
Datasheets
RWM104522R0JB25E1
Vishay / Sfernice RWM104522R0JB25E1
Through Hole 22Ohm, Wirewound,