MSS4300R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MSS4300R
Manufacturer
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description
SWITCH SLIDE 4P3T 300MA 125V
Manufacturer :
Product Category :
Datasheets
MSS4300R
MSS-4300RG datasheet pdf and Unclassified product details from TE Connectivity stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN HSG ARINC 24POS NAT PNL MNT
    CONN NUT
    SCSI .050 REC ASS'Y 20P PB-FRE
    CONN PLUG 40POS SMD GOLD
    CONN RCPT 120POS SMD GOLD