KNP3WSJB-73-110R
Mfr.Part #
KNP3WSJB-73-110R
Description
RES 110 OHM 5% 3W AXIAL
Tolerance :
±5%
Resistance :
110Ohm
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Power (Watts) :
3W
Size / Dimension :
0.205Diax0.610L 5.20mmx15.50mm
Datasheets
KNP3WSJB-73-110R
YAGEO KNP3WSJB-73-110R
110Ohm, 3W, Wirewound,