KNP3WSJB-52-680R
Mfr.Part #
KNP3WSJB-52-680R
Description
RES 680 OHM 5% 3W AXIAL
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Resistance :
680Ohm
Size / Dimension :
0.205Diax0.610L 5.20mmx15.50mm
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Power (Watts) :
3W
Tolerance :
±5%
Datasheets
KNP3WSJB-52-680R
YAGEO KNP3WSJB-52-680R
680Ohm, 3W, Wirewound,