KNP3WSJB-52-30R
Mfr.Part #
KNP3WSJB-52-30R
Description
RES 30 OHM 5% 3W AXIAL
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.205Diax0.610L 5.20mmx15.50mm
Power (Watts) :
3W
Resistance :
30Ohm
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Datasheets
KNP3WSJB-52-30R
YAGEO KNP3WSJB-52-30R
30Ohm, 3W, Wirewound,