FNG.0B.307.CLAD31
Mfr.Part #
FNG.0B.307.CLAD31
Description
LBP KEYG 7C CHR 3.1MM D LANYAR
Circular Connector Assemblies
Datasheets
FNG.0B.307.CLAD31
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER