515MCB000314AAGR
Mfr.Part #
515MCB000314AAGR
Description
XTAL OSC VCXO 314.0000MHZ CMOS
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current - Supply (Max) :
29mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
314MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±20ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Type :
VCXO
Reach Compliance Code :
Compliant
Datasheets
515MCB000314AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515MCB000314AAGR
515MCB000314AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD