515MCB000314AAG
Mfr.Part #
515MCB000314AAG
Description
XTAL OSC VCXO 314.0000MHZ CMOS
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
314MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Si515
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Max) :
29mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
515MCB000314AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515MCB000314AAG
515MCB000314AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD