515FCB135M000BAG
Mfr.Part #
515FCB135M000BAG
Description
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
Frequency :
135MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
135MHz
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Crystal
Number of Terminations :
6
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
2.5V
VCXO
Power Supplies :
2.5V
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
2.5V
Datasheets
515FCB135M000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515FCB135M000BAG
515FCB135M000BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD