515FBB125M000BAG
Mfr.Part #
515FBB125M000BAG
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
Enable/Disable
Symmetry-Max :
52/48%
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Operating Frequency :
125MHz
Control Voltage-Max :
2.25V
Linearity :
5%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
2.5V
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Surface Mount
Rise Time-Max :
0.8ns
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
125MHz
Type :
VCXO
Fall Time-Max :
0.8ns
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Control Voltage-Min :
0.25V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm