515FBA148M352BAG
Mfr.Part #
515FBA148M352BAG
Description
XTAL OSC VCXO 148.3520MHZ LVDS
Oscillators
Control Voltage-Max :
2.25V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Series :
Si515
Symmetry-Max :
52/48%
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Surface Mount :
yes
Linearity :
5%
Frequency :
148.352MHz
Surface Mount
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Control Voltage-Min :
0.25V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Frequency Stability :
±20ppm
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Packaging :
Strip
Rise Time-Max :
0.8ns
Compliant
Fall Time-Max :
0.8ns
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
2.5V
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Frequency :
148.352MHz
Datasheets
515FBA148M352BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515FBA148M352BAG
515FBA148M352BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD