515FCA26M0000AAG
Mfr.Part #
515FCA26M0000AAG
Package / Case
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Oscillators
Width :
5 mm
Output Format :
LVDS
Mounting Style :
SMD/SMT
RoHS :
Details
Height :
1.8 mm
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Termination Style :
SMD/SMT
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Function :
Enable/Disable
Product Status :
Active
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Load Capacitance :
15 pF
Package / Case :
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Ratings :
Packaging :
Reel
Type :
Differential/Single-Ended
Voltage - Supply :
2.5V
Length :
7 mm
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Supply Voltage :
2.5 V
Current Rating :
26 mA
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Max) :
26mA
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency :
100 kHz to 250 MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Series :
Si515
Package :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
515FCA26M0000AAG
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515FCA26M0000AAG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVDS, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Package / Case:7 mm x 5 mm x 1.8 mm, Type:Differential/Single-Ended, Mounting Type:Surface Mount, 515FCA26M0000AAG pinout, 515FCA26M0000AAG datasheet PDF, 515FCA26M0000AAG amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515FCA26M0000AAG ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 515FCA26M0000AAG
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD