515FCA200M000BAGR
Mfr.Part #
515FCA200M000BAGR
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
200MHz
Number of Terminations :
6
Supply Voltage :
2.5V
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Reach Compliance Code :
Compliant
Power Supplies :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Frequency :
200MHz
Datasheets
515FCA200M000BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515FCA200M000BAGR
515FCA200M000BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD