4MA159375Z3BACTGI
Mfr.Part #
4MA159375Z3BACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±50ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
100mA
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
159.375MHz
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Base Resonator :
MEMS
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Series :
4mA