4MA100000Z4AACTGI8
Mfr.Part #
4MA100000Z4AACTGI8
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
105mA Typ
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Base Resonator :
MEMS
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±50ppm
Series :
4mA
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm