4MA100000Z3BACTGI
Mfr.Part #
4MA100000Z3BACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Function :
Enable/Disable
Frequency :
100MHz
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tube
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Series :
4mA
Current - Supply (Max) :
95mA Typ
Voltage - Supply :
2.5V
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Base Resonator :
MEMS
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C