4MA133333Z3AACUGI
Mfr.Part #
4MA133333Z3AACUGI
Package / Case
SMD/SMT
Description
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Oscillators
Mount :
Surface Mount
Number of Pins :
6
Operating Frequency :
133.333MHz
Published :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Min Operating Temperature :
-40°C
Max Supply Current :
100mA
Package / Case :
SMD/SMT
Height :
838.2μm
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
133.333MHz
Radiation Hardening :
No
Frequency Stability :
50 PPM
Operating Supply Voltage :
3.3V
Max Operating Temperature :
85°C
Width :
5.0038mm
Load Capacitance :
2pF
Number of Terminations :
6
Length :
7.0104mm