4EA1485A0Z4AACUGI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4EA1485A0Z4AACUGI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
10-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 3.3V 10SMD
Manufacturer :
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Series :
4EA1485A0Z4
Output :
CMOS, LVDS
Current - Supply (Max) :
140mA Typ
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Package / Case :
10-SMD, No Lead
Frequency - Output 1 :
74.175MHz 74.25MHz 148.35MHz 148.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable
Height :
0.035 0.90mm
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
MEMS
Frequency - Output 2 :
27MHz