4EA1000S0Z3AACUGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4EA1000S0Z3AACUGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Description
IC OSCILLATOR QUAD MEMS 10PIN
Manufacturer :
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Max Operating Temperature :
85°C
Number of Pins :
10
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
100MHz
Termination :
SMD/SMT
Published :
Min Supply Voltage :
2.97V
Min Operating Temperature :
-40°C
Frequency Stability :
50 PPM
Max Supply Voltage :
3.63V