4EA1000A0Z3BACUGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4EA1000A0Z3BACUGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 2.5V 6SMD
Manufacturer :
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency - Output 1 :
100MHz 125MHz 156.25MHz 200MHz
Height :
0.035 0.90mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
4EA1000A0Z3
Frequency - Output 2 :
25MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
MEMS
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
130mA Typ
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm