345LB6C2000T
Mfr.Part #
345LB6C2000T
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Factory Lead Time :
15 Weeks
Frequency :
200MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Published :
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
80mA
Pbfree Code :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Frequency Stability :
±20ppm