345LB3C2000T
Mfr.Part #
345LB3C2000T
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
200MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
200MHz
Rise Time-Max :
1ns
Supply Voltage :
3.3V
Control Voltage-Max :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
80mA
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Symmetry-Max :
55/45%
345
Fall Time-Max :
1ns
Linearity :
10%
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
yes
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm