345LB3C2048T
Mfr.Part #
345LB3C2048T
Description
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Frequency :
204.8MHz
Supply Voltage :
3.3V
Linearity :
10%
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Control Voltage-Max :
3.3V
Frequency :
204.8MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Pbfree Code :
yes
Rise Time-Max :
yes
Mounting Type :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Published :
Frequency Stability :
±50ppm
Series :
345
Fall Time-Max :
1ns
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm