345LB6C1000T
Mfr.Part #
345LB6C1000T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V