345LB5I2000T
Mfr.Part #
345LB5I2000T
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Oscillators
JESD-609 Code :
e4
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Mounting Type :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
200MHz
Current - Supply (Max) :
80mA