345LB5I1000T
Mfr.Part #
345LB5I1000T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
VCXO
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e4
Frequency Stability :
±25ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Frequency :
100MHz