345LB5C1536T
Mfr.Part #
345LB5C1536T
Description
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Control Voltage-Max :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Fall Time-Max :
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Rise Time-Max :
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
153.6MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
153.6MHz
Linearity :
10%
Current - Supply (Max) :
80mA
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm