345LB5C1000T
Mfr.Part #
345LB5C1000T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
100MHz
Terminal Finish :
Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Output :
LVPECL
Operating Frequency :
100MHz
Linearity :
10%
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
80mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rise Time-Max :
345
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Fall Time-Max :
1ns
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Control Voltage-Max :
3.3V