345LB3I2048T
Mfr.Part #
345LB3I2048T
Description
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
JESD-609 Code :
e4
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
204.8MHz
Fall Time-Max :
1ns
Rise Time-Max :
345
Mounting Type :
Surface Mount
Control Voltage-Max :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
204.8MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Symmetry-Max :
55/45%
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
80mA
Linearity :
10%