345LB3I2000T
Mfr.Part #
345LB3I2000T
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Symmetry-Max :
55/45%
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Control Voltage-Max :
3.3V
Fall Time-Max :
1ns
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±50ppm
Linearity :
10%
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
80mA
Supply Voltage :
3.3V