T551B687K008AH
Mfr.Part #
T551B687K008AH
Description
CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
HTS Code :
Size / Dimension :
0.312Diax0.641L 7.92mmx16.28mm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 85°C
yes
ECCN Code :
EAR99
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90mOhm @ 100kHz
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
8V
Capacitance :
680μF