SFCDL5000681MX0
Mfr.Part #
SFCDL5000681MX0
Description
CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
500V
Capacitance :
680pF
Inductance :
0.5 µH
Axial, Bushing
Number of Functions :
1
Current :
10A
Insertion Loss :
22dB @ 100MHz
Size / Dimension :
0.250Diax0.467L 6.35mmx11.85mm
Temperature Coefficient :
X7R
Thread Size :
Tolerance :
±20%
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm