SFCDL5000332MX0
Mfr.Part #
SFCDL5000332MX0
Description
CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Additional Feature :
L-C-TYPE CIRCUIT
Insertion Loss :
35dB @ 100MHz
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.250Diax0.467L 6.35mmx11.85mm
Insulation Resistance-Min :
10000MOhm
Capacitance :
3300pF
Inductance :
0.5 µH
Voltage - Rated :
500V
Thread Size :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
11 Weeks
Number of Functions :
1
Current :
10A