SFCDL2000154MX0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SFCDL2000154MX0
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Factory Lead Time :
11 Weeks
Mounting Type :
Panel Mount
Packaging :
Bulk
Inductance :
0.75 µH
Additional Feature :
L-TYPE CIRCUIT
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Height :
11.85mm
Diameter :
6.35mm
Series :
SFCD
Terminal Finish :
Silver
Tolerance :
±20%
Current :
10A
Voltage - Rated :
200V