SFBCL2000153MX0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SFBCL2000153MX0
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Inductance :
0.5 µH
Series :
SFBC
Additional Feature :
C-TYPE CIRCUIT
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Functions :
1
Published :
Insertion Loss (Max) :
66 dB
JESD-609 Code :
e4
Terminal Finish :
Silver
Capacitance :
0.015µF
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
200V
Package / Case :
Axial, Bushing
Packaging :
Bulk
Thread Size :
8-32
Mounting Type :
Panel Mount
Temperature Coefficient :
X7R
Output Impedance :
50Ohm Ω
Factory Lead Time :
11 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Current :
10A