MX23A34XF1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MX23A34XF1
Manufacturer
JAE Electronics
Description
CONN FRONT CAP 34POS SOCKET HSNG
Stock
7
In Stock :
7
Manufacturer :
JAE Electronics
Product Category :
Rectangular Connector Accessories
Number of Positions :
34
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Accessory Type :
Cap (Cover), Front
Series :
MX23A
Gender :
FEMALE
Color :
Black, Orange
REACH SVHC :
Unknown
Number of Rows :
2
Material :
PBT, Polybutylene
Published :
2005
Factory Lead Time :
14 Weeks
Pitch :
2.5mm
Datasheets
MX23A34XF1
JAE Electronics MX23A34XF1
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    WIRE SEAL
    CONN CONTACT SEAL 1POS
    CONN CONTACT SEAL 1POS
  • Molex
    CONN CMC BLIND PLUG 0.635MM